Jak rezerwować

 Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste.

Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy

 

Portal Turystyczny najlepsze-wakacje.com.pl oferuje Państwu możliwość rezerwacji ofert przez internet, telefonicznie lub osobiście podczas wizyty w naszym biurze. W przypadku rezerwacji telefonicznej, aby ułatwić Wam znalezienie odpowiedniej dla Państwa oferty, prosimy o podanie dokładnych preferencji dotyczących planowanego wyjazdu (ilość osób, miejsce, termin, cena, standard). W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie przekażemy wszelkie dostępne informacje na temat oferty, a także pomożemy w zorganizowaniu dalszych niezbędnych formalności.

 

Wyjazdy wypoczynkowe

Wybór oferty

Aby dokonać wyboru wycieczki możecie Państwo skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu lub z menu wybierając interesującą nas opcję wyjazdów np.: wycieczki last minute, wycieczki all inclusive, wycieczki objazdowe itp. Korzystając z wyszukiwarki możecie Państwo dokładnie określić interesujące Państwa parametry wyjazdu: cel podróży, miejsce wyjazdu/wylotu, termin, ilość dni oraz przedział cenowy jaki nas interesuje. By uściślić preferencje możecie Państwo wybrać wyszukiwanie szczegółowe, gdzie dostępne są dodatkowe opcje, m.in. rodzaj wyżywienia, transport, standard hotelu, udogodnienia. Na początek warto określić kilka podstawowych parametrów np. rodzaju transportu, opcje posiłków, a następnie doprecyzować nasz wybór. Po kliknięciu przycisku "szukaj" zobaczycie listę ofert spełniających wybrane kryteria. Wśród nich wybrać możecie tę, która odpowiada Wam najbardziej.

 

Rezerwacja wycieczki

Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj". Za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie, przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów. Wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenie zapoznania się z ofertą oraz z warunkami uczestnictwa w danej imprezie. Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do naszego konsultanta w biurze najlepsze-wakacje.com.pl. Na podstawie danych zawartych w formularzu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem (e-mail'em lub telefonicznie) najszybciej jak to możliwe w czasie pracy biura w celu potwierdzenia szczegółów oferty. Konsultant ten będzie od tego momentu Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

 

Podpisanie umowy i płatności

 Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem. Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail lub numer faksu) wypełniona umowa-zgłoszenia wraz z warunkami uczestnictwa. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto. W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Organizatorem Imprezy.

 

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo e-mailem biuro@najlepsze-wakacje.com.pl do konsultanta lub faksem na        numer 22 358 00 00.

 

Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z konsultantem terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.

 

Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych w formularzu rezerwacyjnym. Każdego z naszych konsultantów obowiązuje umowa o poufności, która obliguje do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klientów.

 

Bilety autokarowe/samolotowe/hotele/ubezpieczenia

Te produkty możecie Państwo oprócz rezerwacji osobistej i telefonicznej, wybrać i zakupić przez internet dokonując wyboru poprzez wpisanie interesujących Państwa parametrów w odpowiedniej wyszukiwarce, oraz dokonując dokonując płatności on-line

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym

biurem: e-mail: biuro@najlepsze-wakacje.com.pl

lub telefonicznie 793 633 655,  22 358 00 00.

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym call center numer podany w zakładce Kontakt.


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.