O nas

 

Podróże od dawna były naszą pasją, realizując ją zwiedziliśmy wiele miejsc, poznaliśmy wiele kultur.

Podczas jednej z takich podróży zrodził się pomysł stworzenia własnego biura podróży, które w oparciu o nasze doświadczenie będzie spełniać marzenia klientów o udanym wypoczynku.

Od 2008 roku nasze biuro znajduje się na jednym z osiedli mieszkaniowych w podwarszawskich Ząbkach.

Współpracując z czołowymi organizatorami proponujemy Państwu bardzo szeroką ofertę wyjazdów krajowych i zagranicznych, a częste wyjazdy związanie z osobistym oglądaniem bazy hotelowej pozwalają nam zaproponować klientom hotele zgodne z ich oczekiwaniami,  a co za tym idzie pozyskiwać coraz większe grono zadowolonych i lojalnych klientów.

Dbając o dobro naszych klientów prowadzimy dokładną analizę rynku i sytuacji poszczególnych organizatorów. Spowodowała ona, iż mimo wielu bankructw w branży turystycznej w ostatnich latach, żaden z naszych klientów nie miał w związku z nimi żadnych problemów.  

 

Korzystając z usług naszego biura zyskujecie Państwo:

1. Gwarancję najniższej ceny

- wycieczki kosztują dokładnie tyle samo co u organizatorów. Gwarantujemy, że nie kupią Państwo nigdzie tej samej oferty taniej.

2. Pełne bezpieczeństwo

- umowy podpisywane są bezpośrednio z organizatorem, do niego także mogą być wykonywane płatności.

3. Kompleksową obsługę

- pomagamy w wyborze oferty, śledzimy ewentualne zmiany w rezerwacji, sprawdzamy godziny wylotów i opiekujemy się klientem od chwili rezerwacji aż do powrotu, na życzenie organizujemy transport, parking, itp.

4. Świetny kontakt

- zawsze wtedy kiedy potrzebujecie, o każdej porze dnia i nocy otrzymacie Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczącej Waszej rezerwacji.

 

Sprawdźcie nas! Obsługujemy klientów tak samo  jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Indywidualnie traktujemy każdego klienta bo wiemy, że zadowolony klient wraca i poleca Nas innym.